poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Ombre nr 3: biało-miętowe z kropeczkami

Gdy zobaczyłam ten manicure w jednym z tutoriali na youtube wiedziałam, że muszę go wypróbować na sobie ;d Biało-miętowe cieniowanie urozmaicone białymi kropkami, które jeszcze wzmacniają interesujący efekt ombre. Do jego wykonania użyłam 2 lakierów: miętowego Delia Coral Prosilk nr 179, który gościł już w tym ombre-poście oraz białego Bell French manicure 01.

Najpierw pokryłam płytkę 2 warstwami białego lakieru. Następnie na gąbeczkę nałożyłam miętę i nadmiar tego lakieru odcisnęłam na chusteczkę. Następnie gąbkę z minimalną ilością lakieru lekko dociskałam kolejno do paznokci na około 3/4 ich długości. Potem na gąbkę nałożyłam kolejna porcję lakieru i już bez "odsączania jej" dociskałam na połowie płytki. Na koniec nałożyłam na gąbkę sporo mięty i potraktowałam nią końcówki paznokci, żeby w tym miejscu uzyskać pełne krycie. Na koniec za pomocą sondy do zdobienia paznokci wykonałam kropki białym lakierem. Po wyschnięciu ich nałożyłam hojnie top coat Poshe, który pięknie wszystko wygładził i utrwalił.

Bardzo ciekawy efekt końcowy zobaczycie na poniższych zdjęciach.
Podoba Wam się on?

Całusy, Migdałowa.

1 komentarz:

  1. Bajeczne! Przepiękne:) Bardzo podoba mi się połączenie kolorystyczne jak i samo precyzyjne wykonanie:)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie zachęcam do komentowania :) Każda opinia jest dla mnie cenna i pozwoli ulepszyć bloga, a także sprawi ogromną satysfakcję. Komentującym bardzo dziękuję!