środa, 16 lipca 2014

"Czy krótkie paznokcie mogą być ładne?" - w roli głównej neonowy Lemax
Moje paznokcie ostatnio musiały znosić wiele. Postanowiłam dać im spokój, nie łatać nadłamań, ale po prostu skrócić je. I to porządnie. I tu rodzi się tytułowe pytanie: czy krótkie paznokcie też mogą być ładne? Czy będziecie chcieli takowe u mnie oglądać? (Przynajmniej przez parę tygodni.)

Wiele blogerek ma krótsze paznokcie, na których tworzą śliczne rzeczy i efektowi końcowemu nie można mieć nic do zarzucenia. Ja jednak do krótkich nie jestem wcale przekonana. Po latach obgryzania nie kojarzą mi się dobrze. Tak więc zazwyczaj czas ich łamania był istną katorgą, a ja nie byłam w stanie w żadne sposób sprawić, by wyglądały dobrze i schludnie, blog cierpiał. Teraz postanowiłam to zmienić. Z pomocą miał mi przyjść między innymi neonowy żółty "lakier dzbanek" Lemax. Teraz kilka słów o nim.

Ten Lemax to kremowy neon, ale nie jest to wyjątkowo intensywna żółć. Czasem wygląda na nieco limonkowy. Przy piaskowej Ibizie od Lovely zostaje daleko w tyle. Formułą ma taką raczej żelkową i okropnie kryjącą. Musiałam nałożyć aż 3 warstwy, a na palcu środkowym wylądowały nawet 4! Dla mnie dwie to jest maksimum cierpliwości. Po przygodzie z neonowymi marmurkami tej firmy byłam w szoku, tamte kryły przy 2 cienkich warstwach, a tu takie żarty. Na szczęście schnie bardzo szybko i kosztował mnie tylko 2,50 na allegro. Pod top coatem trzymał się tak sobie, lekko mi poodchodził gdzieniegdzie na 3 dzień od pomalowania. Zmywa się dobrze. 

Nie wiedziałam co na moich małych pazurkach wykombinować na szybko. W końcu padło na ćwieki z Born Pretty Store i akcent czarnym lakierem Golden Rose Rich Color w formie saran wrap.

Jak Wam się podoba to wszystko?

Całusy, Migdałowa :)
12 komentarzy:

 1. Lubię neonki :) Jednak na krótkich paznokciach króluje u mnie czerwień :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładny neonek, szkoda że krycie kiepskie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie się podobają krótkie, sama niestety mam krótsze, bo coś nie chcą ze mną współpracować ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. No pewnie, ze krótkie mogą byc ładne :) Świetne migdałki i kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Krótkie czy długie, nieważne. Byle zadbane:)
  Dla mnie połączeni żółtego lakieru z czarnym jest strzałem w 10. Super :D

  OdpowiedzUsuń
 6. krótkie są super, ja nie umiem nic zrobić przy długich obcinam na krótko albo no cóż obgryzam

  OdpowiedzUsuń
 7. krótkie paznokcie tez sa fajne :) odrosną jak sie zle czujesz z nimi :) śliczny neonek

  OdpowiedzUsuń
 8. Każde paznokcie są ładne jeśli są zadbane, a jeżeli chodzi o zdobienia to jedynym ograniczeniem jest chyba nasza wyobraźnia, a nie długość paznokci :) Twoja stylizacja jest super! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. mam ten sam żółty :D fajnie to wymyśliłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Krótkie też mogą być ładne! I są :) a zdobienie bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie zachęcam do komentowania :) Każda opinia jest dla mnie cenna i pozwoli ulepszyć bloga, a także sprawi ogromną satysfakcję. Komentującym bardzo dziękuję!