piątek, 4 lipca 2014

Tropikalny manicure z lakierami Ibiza

W końcu powróciłam na bloga. Sesja egzaminacyjna w połączeniu z nową pracą w której i tak nie mogłam mieć pomalowanych paznokci wymusiła czasowe porzucenie go. Teraz wszystko wraca do normy, więc mam nadzieję i z blogiem wyjdę na prostą, bo mam do zrobienia naprawdę ogromną ilość swatchy i zdobień. To była moja dotychczasowo najdłuższa przerwa w jego prowadzeniu i trochę trudno było mi wrócić do rutyny tworzenia postów. Ale oto coś jest.

To zdobienie stworzyłam na konkurs marki Lovely zatytułowany "My lovely holidays". Udało mi się zostać jedną z 3 laureatek, z czego ogromnie się cieszę :) Niedawno przybyła do mnie nagroda konkursowa, którą na pewno niebawem Wam pokażę.

Głównymi bohaterami tego manicure są oczywiście lakiery Ibiza. Piękne piaskowe neony w kolorze żółci i pomarańczu. Miałam w planach wrzucić najpierw ich recenzje, ale te plany mi się pokrzyżowały, więc pojawią się one w dalszej kolejności. Na palcu środkowym i serdecznym wykonałam nimi gradient. Na pozostałych paznokciach nałożyłam białą bazę Golden Rose Selective 04, a następnie wykonałam gradientowe stemple płytką m95 z allegro. Zwieńczeniem mojej pracy było namalowanie palm za pomocą cienkiego pędzelka i czarnego lakieru Golden Rose Rich Color 35.


Powiem Wam szczerze: odkąd wykonałam ten oraz poprzedni słodyczowy mani na konkurs Essence, zauważyłam, że zrobiłam spory postęp. Byłam naprawdę zadowolona z tego co mi wyszło. Nie pamiętam, by wcześniej malowało mi się tak przyjemnie i z tak satysfakcjonującym efektem. Postanowiłam, że czas się w końcu docenić. Oczywiście, że moje pomysły nie były jakieś nowatorskie, a wykonania bezbłędne, ale według mnie zrobiłam spory krok na przód. Żałuję tylko, że ostatnio wiele rzeczy oderwało mnie od tworzenia następnych zdobień. Mam tylko nadzieję, że kontynuacja będzie równie dobra.

Całusy,
Migdałowa :))

11 komentarzy:

 1. dobrze, ze dostrzegłaś u siebie postęp i jesteś zadowolona-to podstawa sukcesu:)
  A mini jest rewelacyjny. Gradient perfekcja i palmy wyglądają na pierwszy rzut oka jak odbite od płytki, tak równe i precyzyjne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny mani;) Uzyskałaś naprawdę fajny efekt

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie wyszło! :) Gratuluję :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie :))
  Bardzo przyciąga wzrok - szczególnie palmy na piaskach :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne palemki, cudowny gradient... wszystko cudowne:D Przeogromnie mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna stylizacja, bardzo wakacyjna i fajnie sprawdziły się stemple piaskami :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialne zdobienie! Uwielbiam gradient wykonany piaskami. Myślałam że te palmy są ze stempli :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacja! Bardzo mi się podoba :)))

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie zachęcam do komentowania :) Każda opinia jest dla mnie cenna i pozwoli ulepszyć bloga, a także sprawi ogromną satysfakcję. Komentującym bardzo dziękuję!