wtorek, 22 października 2013

Hean City Fashion - 183 Sweet Anise

Nawet gdybym bardzo chciała, to tego nie ukryję - moje paznokcie są w rozsypce. Porozdwajały się, połamały - za dużo malowania, a za mało pielęgnacji. Na nieszczęście stało się to w czasie, gdy firma Hean wybrała mnie do testowania swoich lakierów. Najchętniej poczekałabym, aż odrosną i wrócą do formy, ale skoro postanowiono mi zaufać i powierzyć swoje produkty, to nie mogę zwlekać w nieskończoność :)

Z jesienno-zimowej kolekcji lakierów City Fashion otrzymałam 3 kolory (wielki plus dla Hean za możliwość wybrania ich sobie!), a mianowicie: Sweet Anise 183, Irish Coffee 181 i Sapphire Night 185. To moje pierwsze spotkanie z lakierami tej marki.

Na pierwszy ogień do zrecenzowania idzie Słodki Anyż, czyli numer 183 :)Trudno zdefiniować mi kolor tego lakieru. To taki jasny brąz z domieszką szarego i może nawet oliwkowej zieleni. Zawiera w sobie złoty shimmer. Jest on widoczny w buteleczce, lecz na paznokciach już niezbyt, jedynie w mocnym świetle - szkoda :(

Lakier ma bardzo fajne krycie. Jedna warstwa daje już dość konkretny efekt, drugą dodałam żeby było idealnie. Wygodnie i precyzyjnie nakłada się go płaskim pędzelkiem, który będzie wyjątkowo dobrym rozwiązaniem dla posiadaczek wąskich paznokci.

Powierzchnia Sweet Anise schnie całkiem szybko. Robiłam do niego dwa podejścia, za pierwszym zabrakło mi cierpliwości - za bardzo przyzwyczaiłam się do szybkoschnących top coatów ;) Za drugim wyszło perfekcyjnie. Do pełnego utwardzenia potrzebuje około godziny.

Lakier jest dość trwały, po 3 dniach noszenia nie był uszkodzony. Do tego ładnie się błyszczy. Zmywa się łatwo, resztki shimmeru nie pozostają na palcach.

Cena lakierów City Fashion to 8,99zł za 12ml, zatem bardzo korzystna.
Można zakupić je w sklepie internetowym Hean oraz w mniejszych drogeriach.

Na mnie zrobiły naprawdę dobre wrażenie :D

Fakt, że otrzymałam lakier w ramach testów od marki Hean, nie miał wpływu na moją opinię.

Jak Wam się podoba ten ciepły anyż?
Pozdrawiam, Migdałowa :)

1 komentarz:

Serdecznie zachęcam do komentowania :) Każda opinia jest dla mnie cenna i pozwoli ulepszyć bloga, a także sprawi ogromną satysfakcję. Komentującym bardzo dziękuję!