niedziela, 27 marca 2016

Stemplowe esy floresy z LadyQueen.com

Dziś przygotowałam dla Was aż dwa nowe zdobienia paznokci, powstałe przy pomocy płytki hehe006, którą oczywiście otrzymałam od sklepu LadyQueen.

Na początku przyjrzyjmy się samej płytce. Znów klasycznej wielkości, okrągła. Zawiera ona zbiór bardzo uroczych wzorów z kategorii roślinnej, mamy tu kwiaty, zakręcone liście. Wzory wyglądają na paznokciach naprawdę niesamowicie, można jest łączyć i zestawiać na wiele różnych sposobów. Co do odbijania - widzicie paznokcie w dość dużym zbliżeniu, także wszystko wiadomo. Jest bardzo dobrze, nie idealnie, wiadomo, ale wprawna ręka bez przeszkód wyciągnie z tej płytki bardzo dużo. Ja też mistrzem stemplowania nie jestem, także mani są po prostu na miarę moich umiejętności.W pierwszym zdobieniu chciałam połączyć różne elementy wzorów z płytki i dodatkowo odbijać każdy w innym kolorze. Wybrałam cielistą bazę (Colour Alike Typografia E) i lakiery o soczystych kolorach. Oczywiście efekt na żywo nie dorównał temu, jak sobie to wyobrażałam, ale i tak przyjemnie się takie paznokcie nosiło.

Druga wersja mani jest już bardziej monotematyczna, do stempli użyłam fioletu, który bardzo lubię oraz wykorzystałam tylko jeden wzór z płytki. Baza ta sama co poprzednio. Paznokcie wyglądają jakby były przyozdobione henną, bardzo mi się taki efekt podoba.

Płytkę możecie zakupić tu: http://www.ladyqueen.com/flower-leafs-nail-art-stamp-template-image-plate-hehe006-na0538.html
Pamiętajcie, że z tym kodem rabatowym macie aż 15% zniżki na zakupy na stronie LadyQueen, a wysyłka oczywiście jest darmowa!


3 komentarze:

Serdecznie zachęcam do komentowania :) Każda opinia jest dla mnie cenna i pozwoli ulepszyć bloga, a także sprawi ogromną satysfakcję. Komentującym bardzo dziękuję!